دکتر حمید رضا مستفید

ارتباط

جهت ارتباط با اینجانب، می‌توانید سؤالات خود را در پایین همین صفحه درج کنید. برای دریافت پاسخ نیز به همین صفحه مراجعه و پاسخ خود را در ذیل سؤال خود، دریافت کنید.

جهت ارتباط با اینجانب، می‌توانید سؤالات خود را در پایین همین صفحه درج کنید. برای دریافت پاسخ نیز به همین صفحه مراجعه و پاسخ خود را در ذیل سؤال خود، دریافت کنید.

72 پیام
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
براري
۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸

سلام بنده كتاب در محضر قرآن جلد ١ رو سفارش دادم، پول رو هم واريز كردم، نميدونم رسيد رو به كجا بايد بفرستم.؟؟؟

حسینعلی شیرازی نژاد
۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۲۲

سلام خدمت جناب آقای دکتر حمید رضا مستفید ، خسته نباشید ، اینجانب حسینعلی شیرازی نژاد در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۹ درخواستی را با مضمون زیر خدمت حضرتعالی ارسال نمودم که پاسخ آن برای بنده اینگونه ارسال شد . سلام علیکم من پشتیبان وبگاه استاد مستفید هستم. مطلب مورد نظر شما، ان شاء الله خدمتتون از طریق رایانامه ارسال خواهد شد. موفق باشید. حال می خواستم بدانم انشاء الله مطلب کامل مورد نظر تا چه زمانی توسط آقای دکتر حمید رضا مستفید برایم ارسال می گردد . پیشاپیش از حضرتعالی سپاسگذارم فقط از شما خواشمندم به آقای دکتر حمید رضا… بیشتر »

امیر
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۸

سلام، بنده از حوزه علمیه مزاحمتون میشم، میخواستیم کتاب در محضر قرآن دکتر مستفید جز ۲۶ تا آخر رو به تعداد ۱۴ عدد سفارش بدیم.
با تخفیف چقدر برای طلاب درمیاد؟
ممنون

09102006357
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۲۲:۳۹

سلام علیکم. خدا قوت. سپاس از زحمات شما. ببخشید من یک دوره مجمع البیان تخصصی رو از شما دریافت کرده بودم که پس از تهیه ویندوز خراب شد و دوباره نصب کردم الان که می خوام جلسات استاد رو گوش کنم با هیچ برنامه ای باز نمی شه . می خواستم ببینم می شه دوباره برام زحمت بکشید و بفرستین

حسینعلی شیرازی نژاد
۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳

بسمه تعالی سلام خدمت جناب آقای دکتر حمید رضا مستفید خسته نباشید اینجانب حسینعلی شیرازی نژاد کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری و اطلاع رسانی) و محقق علوم قرآنی می باشم و بنده کتاب بررسی علمی تطبیقی رسم المصحف و ضبط المصحف را مطالعه نمودم و متوجه شدم حضرتعالی جزو محققان این کتاب می باشید . حال با توجه به صفحه ۹۶ این کتاب که شمار کل کلمات مخالف قیاس در قرآن کریم ( کلماتی که شیوه نگارش آنها متفاوت با شیوه نگارش مصاحف امروزی است) ۶۷۷۷ کلمه می باشد که شیوه نگارش ۱۹۰۶ کلمه آن توسط مرکز… بیشتر »

مسعود
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۴۷

سلام
خدا قوت
سپاس فراوان جهت بارگزاری سوره به سوره فایلهای بسیار پر ارزش، کاربردی و کم‌نظیر در محضر قرآن
لطفا فایلهای بارگزاری شده در بخش سوره ملک را بازبینی بفرمایید کامل نیست

پیوند کوتاه: