دکتر حمید رضا مستفید

ارتباط

آموزش صرف و نحو عربی با تخفیف ویژه - دکتر حمید رضا مستفید

جهت ارتباط با اینجانب، می‌توانید سؤالات خود را در پایین همین صفحه درج کنید. برای دریافت پاسخ نیز به همین صفحه مراجعه و پاسخ خود را در ذیل سؤال خود، دریافت کنید.

برای ارتباط با پشتیبانی وبگاه نیز می‌توانید از کلیدهای زیر استفاده کنید:

130 پیام
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
علیرضا
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۲۳

با تشکر فراوان بابت جلد چهارم البته با تأخیر نسبت به جلدهای قبل. می‌خواستم بپرسم جلدهای پنج و شش که مانده تا کی تکمیل می‌شود به فضل خدا؟ جالی خالی‌اش احساس می‌شود …

امیرعلی احمدزاده
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۲۳:۳۴

با سلام خدمت آقای مستفید. خواستم متذکر بشم لینک‌هایی که در سایت به شنوتو دادید، از قبیل برنامه‌ی محضر قرآن، لینک اشتباهیه. لینک به سایت shenoto.com هست درحالی که سایت اصلی شنوتو، shenoto.net هست به همین دلیل، وقتی با لینک میریم، به سایت دیگری می‌ره.
مورد بعدی اینکه آیا برنامه‌ی در محضر قرآن کریم، تمام شده یا هنوز در حال پخشه؟

محراب
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۰۲

سلام بر شما… وقت شما بخیر…

از جناب آقای مستفید سؤالی دارم:

آشنایی بنده با ادبیات عرب در حد متوسط هست و قصد دارم که دانشم رو در این زمینه افزایش بدم… برای این کار دنبال تهیه لغتنامه هستم و احتیاج به راهنمایی دارم برای انتخاب لغتنامه. خواهشم از جناب آقای مستفید این هست که هم لغتنامه عربی به عربی و هم لغتنامه عربی به فارسی به بنده معرفی بفرمایند… متشکرم…

سعید محمدزاده
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۲۴

سلام علیکم
اگر امروز یکشنبه ۲۴ مرداد کتاب سفارش دهیم، آیا تا روز سه شنبه ارسال می شود؟ آدرس مقصد شهر تهران خیابان شریعتی خیابان یخچال خیابان هدایت می باشد.
التماس دعا
ارادتمند – محمدزاده

محراب
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۵:۱۵

سلام بر شما… وقت شما بخیر…

برای خرید کتاب در محضر قرآن کریم در تهران به کدام فروشگاه باید مراجعه بکنم؟

مسعود
۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۶:۵۳

سلام
در تماسی که مدتی پیش از این با مرکز طبع و نشر قرآن داشتم، اظهار داشتند که جلد چهارم مجموعه در محضر قرآن زیره چاپه؛ اما در فروشگاه شما وجود نداره!
چه زمانی به فروشگاه میرسه؟

1 8 9 10
پیوند کوتاه:
0

0 تومان